O NÁS
Denný tábor je výborný typ „Školy hrou“, pretože sa deti niečo nové naučia a zároveň sa zabavia a oddýchnu si. Budú  súťažiť, riešiť napínavú úlohu, hrať sa, tvoriť, vyrábať, objavovať a stanú sa hlavným hrdinom svojho obľúbeného príbehu, Spoznajú vodné, lesné a poľné zvieratká, ktoré si môžu pohladkať a niečo sa o nich naučiť. Osvoja si správnu techniku jazdy na koni a vypestujú si k nim kladný vzťah. Všetko, čo si deti vytvoria a získajú v hre si odnesú ako darček domov na pamiatku. Na všetky deti čaká na konci tábora zaslúžená odmena za dosiahnutie cieľa a za všetko, čo sa im v tábore podarilo.
Radi Vás privítame v našich príjemných - vynovených priestoroch triedy zariadenia Základnej školy s materskou školou, ktorá spĺňa všetky kritériá a je prispôsobená podmienkam detí predškolského veku. Tím nadšených animátorov, profesionálnych účinkujúcich a lektorov poskytnú Vášmu dieťaťu výbornú starostlivosť. V našom tábore sa deti môžu tešiť na množstvo hier, zábavy a oddychovú zónu v areáli školského dvora. Ako bonus získa každé dieťa možnosť oboznámiť sa s angličtinou, začne ju prirodzene používať a jednoducho si ju obľúbi. 
 


 
Ahojte,

Volám sa Veronika a za najkrajšiu prácu považujem prácu s deťmi. S deťmi v predškolskom veku mám dlhoročné skúsenosti. Vyštudovala som univerzitu v Cambridge a zložila Štátnu jazykovú skúšku z anglického jazyka. Rada posuniem vedomosti malým kamarátom, podporím ich vo vzdelávaní a rozvoji pohybových aktivít aj v čase letných prázdnin.
Teším sa, že spoločne objavíme veľa nových vecí, spoznáme nových priateľov a hlavne si vytvoríme nezabudnuteľné spomienky.
 
Veronika  


 
Ahojte,
 
moje meno je Ľudmila a študovala som na Univerzite Komenského v Bratislave, odbor Liečebná pedagogika. S deťmi pracujem od svojich 15 rokov, kedy som začala chodiť ako pomocná vedúca do táborov. Neskôr som sa venovala práci v táboroch na plno, taktiež som robila krúžkovú činnosť pre deti predškolského veku a aktuálne učím v materskej škole. Práca s deťmi ma od začiatku napĺňala a preto sa jej venujem do dnes. Mám rada rozprávky, tvorím z rôznych materiálov, šporujem, hrám sa spoločenské hry. 
Teším sa, na spolu strávený čas plný zábavy a pekného programu. 
 
Ľudmila 


 

Čaute decká,

ponúkam vám show plnú kúziel, v ktorej budete sami  predvádzať kúzelnícke triky. Z balónov vám za pár sekúnd vymodelujem z obyčajného balóna krásne postavičky, zvieratká  či čokoľvek si budete priať. a taktiež vám vykúzlim úsmev na tvári
profesionálny kúzelník  a iluzionista Peter
 
 
.
© COPYRIGHT MudrLand 2018